Dr. Panda Banyo Zamanı

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 9,99 TL
  • Boyut 69 MB
  • Version 10
  • Dil Türkçe
  • Firma Dr. Panda
Android cihazınıza indireceğiniz Dr. Panda Banyo Zamanı rol yapma oyununda eğlenceli anlar sizi bekliyor.

Dr. Panda Banyo Zamanı mobil oyununu çocuklarınızın eğlenceli anlar yaşaması için özel olarak tasarlanmıştır. Oyunda sevimli panda karakteri ile banyo macerası içerisinde yer alacaksınız. Oyunda kendi kendinizin hem de sevimli arkadaşlarınızın temizlenme aşamasında onlara yardım edin. Bol bol eğlence yaşamak için pandanın parlak kişiliklerini nasıl ifade ettiklerini izlerken, bir taraftan da hijyen uygulamaları konusunda bilgiler edinin.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazlarınıza ücret dahilinde indireceğiniz Dr. Panda Banyo Zamanı oyununda çocuklar sevimli hayvanların duş eğlencelerinde yanlarında yanında olacaksınız. Duş esnasında çeşitli kokulara sahip köpükler üretin. Suyu köpürtün ve hayvanların kendilerini temizlemesi konusunda yardımcı olun. Hayvanlara renkli, sabun baloncuklu sakallar verin veya sihirli bir kurutma makinesiyle kurulanın.

Yetişkin oyunculardan ziyade 3-5 yaş grubundaki çocuklar düşünülerek tasarlanmış olan Dr. Panda Banyo Zamanı rol yapma oyununda eğlenceli ve sağlıklı bir şekilde zaman geçireceksiniz. Oyun içerisinde vakit geçiren çocuklar temizlik konusunda bilgilenerek kendilerini geliştirecekler. 

Birbirinden farklı eğlence etkinliklerine dahil olacağınız Dr. Panda Banyo Zamanı mobil oyunu hijyenik davranışlar öğrenerek kendinizi eğiteceğiniz renkli bir maceradır. Sevimli hayvanlar sayesinde akıllı cihazınızda sıkılmadan vakit geçirmek hiç de zor değildir. 

Dr. Panda Banyo Zamanı indir
DİĞER SÜRÜMLER