Dr. Panda Banyo Zamanı

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 3,49 ?
  • Boyut 176.3 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Dr. Panda
Banyo deneyiminizi Dr. Panda Banyo Zamanı mobil oyununda yaşamak için çeşitli köpükler kullanın.

Dr. Panda Banyo Zamanı, iOS  akıllı cep telefonunuza çocuklarınızın eğlenceli anlar yaşaması için indireceğiniz heyecan dolu bir macera sunuyor. Sevimli hayvanları bir araya toplayan Dr. Panda Banyo Zamanı rol yapma oyununda sevimli dostlarınızın hijyenik bir şekilde hayatına devam etmesini sağlayın. Kirli bir şekilde geldiğiniz banyodan tertemiz olarak ayrılacaksınız. Köpüklü banyoların tadını çıkarmak için küvetin içerisine farklı kokularda sabunlar ekleyin. 

Yetişkinlerden ziyade çocukların hayal dünyasına hitap eden Dr. Panda Banyo Zamanı mobil oyununda çocuklar eğlenceli anlar yaşarken aynı anda eğitimsel ögeleri değerlendirecekler. Hayvanların bakımını yapan minik çocuklarınız empati becerilerini güçlendirerek hayvanların temizliği ile vakit geçirecekler. 

Oyun esnasında banyodaki etkileşimli nesneleri keşfedin ve onlarla oynayarak eğlenceli anlar yaşamanın tadını çıkartın. Sevimli panda ve arkadaşları oldukça kirliler, onların temizlenmesi için onlara eğlenceli banyo keyfini yaşatın. Hayvanlar banyo yapmaktan çok keyif alıyorlar, su ile eğlenceli oyunlar oynayın, bol köpükler çıkartın. 

Oyun esnasında çocuklarınızı rahatsız edecek her hangi bir zararlı içerik veya reklam Dr. Panda Banyo Zamanı mobil oyunu içerisinde yer almıyor. Bu da oyunun güvenlik düzeyini artırıyor. Eğlenceli dolu anlar için Dr. Panda Banyo Zamanı mobil oyunu içerisinde yer alın. 

Dr. Panda Banyo Zamanı indir
DİĞER SÜRÜMLER